🎄 Doručenie do Vianoc pre štandardné objednávky:

🎄 Doručenie do Vianoc pre štandardné objednávky:

Osobný odber (Bratislava):Objednajte do 21.12., 12:00

Kuriér (do Bratislavy):Objednajte do 20.12., 9:00

Kuriér (do Bratislavského kraja, Záhoria a Trnavy):Objednajte do 18.12., 9:00

Kuriér (pre zvyšok SR):Objednajte do 16.12., 9:00

Zvyšujeme spoľahlivosť dodania!

Zvyšujeme spoľahlivosť dodania!
Výroba a dodávanie tlačovín do 24 hodín (resp. 3 hodín vrámci Bratislavy) je veľmi zložitý proces. Zahŕňa spracovanie objednávky, kontrolu a prípadnú korekciu návrhu grafikom, kontrolu operátorom tlače, tlač, rezanie, balenie a následnú expedíciu. Stačí, že sa jeden z týchto krokov zdrží, alebo v ňom nastane porucha a objednávka nestihne byť vybavená načas.

Záložné tlačové zariadenie

V dnešnej rýchlej dobe je jediná možnosť ako zabezpečiť rýchlosť dodania mať aj záložný plán. Preto sme kúpili druhú tlačiareň.

Plán A

Primárne tlačíme na digitalnom ofsete značky HP, ktoré pracuje na princípe podobnom ofsetovej tlači. Využíva tekuté farby tlač je preto kvalitnejšia, rýchlejšia a trvácnejšia.

Plán B

V prípade poruchy zariadenia ihneď začíname tlačiť na druhej tlačiarni. Ani tá nieje žiadne "béčko". Našim druhým tlačovým zariadením je vlajková loď spoločnosti Konica - Minolta. Takto sme schopný Vám zabezpečiť vysokú spoľahlivosť tlače. V prípade poruchy jedného zariadenia ihneď začíname tlačiť na druhom stroji. Kedže obe tlačiarne sú veľmi kvalitné, aj v prípade poruchy Vám vieme zaručiť vyššiu kvalitu tlače v porovnaní s konkurenciou.

Kontaktujte nás

* Povinné údaje