Moderná ekologická výroba

Naša tlačiarenská výroba je umiestnená v novej modernej ekologickej hale so zelenou strechou. Hala má vysokú energetickú efektívnosť, minimálne tepelné úniky a maximálne využíva denné svetlo vďaka veľkým oknám a svetlíkom.

Výroba každej tlačoviny prechádza v hale viacerými výrobnými krokmi, ako je tlač, rezanie, dierovanie, falcovanie, laminovanie, viazanie a podobne. Celý proces výroby je dôsledne digitalizovaný. Keď je tlačovina vyrobená prichádza na kontrolu kvality, kde je dôsledne skontrolovaná. Následne je ekologicky zabalená a expedovaná k zákazníkovi.

Balenie tlačovín je pre nás veľmi dôležité. Balíme bez zbytočných plastov a maximálne efektívne, teda bez plytvania obalovým materiálom. Na balenie využívame vlastné kartónové krabice rôznych rozmerov, papierovú lepiacu pásku s netoxickým lepidlom a ako výplň využívame recyklovaný papier.

Navyše naše menšie kartónové krabice sú dizajnové tak, aby ste ich po otočení mohli opätovne použiť, napríklad doma alebo v práci. Takto prepravné krabice získajú druhý život. Zvyšok obalového materiálu môžete ľahko zrecyklovať zahodením do triedeného odpadu.

Online tlačiareň Expresta Slovensko

Čo o nás hovoria naši zákazníci

Overte si nás na Heureke
exprestlac.sk
3328 recenzií

Záruka serióznosti

Garancia spokojnosti

Garancia spokojnosti

V prípade nespokojnosti s kvalitou tlače vám vrátime peniaze alebo obratom vyhotovíme upravené tlačoviny. Garancia platí na všetky druhy tlačovín do 150 €. Pri objednávkach s vyššou hodnotou vám vyhotovíme nátlačok zdarma.

Bezpečný nákup

Bezpečný nákup a spokojnosť nadovšetko

Sme držiteľmi certifikácie SAEC Bezpečný nákup a Heuréka Overené zákazníkmi. V každom momente vnímame zákazníka ako dlhodobého partnera a podľa toho k nemu aj pristupujeme.

Overte si nás na Heureke