ExpresTlač mení svoje meno na Expresta. Chcete vedieť viac? Kliknite sem

S nami je online tlač jednoduchá

Sme online tlačiareň s viac ako 15-ročnými skúsenosťami. Zameriavame sa na kvalitnú a rýchlu online tlač so širokým portfóliom tlačových produktov. Sme online, teda doskupní 24/7, nikam nemusíte chodiť, u nás všetko vybavíte cez náš web. Priamo na webe máme pri produktoch online kalkulačku, kde si každý môže jednoducho ihneď nakonfigurovať svoje produkty a vidieť konečnú cenu. Je to prehľadné a fér. Navyše dobrá cena platí pre každého, pretože platí jednoduchý princíp - čím viac kusov sa tlačí, tým je nižšia cena za jeden kus. Kľudne si to v našej online kalkulačke vyskúšajte!

Ak nemáte pripravenú grafiku, nevadí, vieme vám pomôcť. Môžete si vybrať zo stoviek našich online grafických šablón zadarmo, využiť náš online grafický editor, alebo sa spoľahnúť na našich šikovných grafikov. Jednoduché grafické návrhy do 30 minút grafických prác vám pripravíme zadarmo. Pri náročnejších návrhoch si po dohode s vami účtujeme cenu za grafické služby.

Od nášho vzniku je v našej DNA neúnavná snaha robiť profesionálnu tlač dostupnú naozaj pre každého – pre profesionálov, ale aj pre bežných ľudí bez znalostí tlačiarenských procesov a terminológie. Ak potrebujete pomôcť alebo poradiť neváhajte a zavolajte nám, napíšte nám cez online čet alebo nám pošlite e-mail. Rozumieme, že nie každý musí byť expert na tlač, a preto máme tím tlačiarenských špecialistov, ktorí sú vám k dispozícii počas pracovných dní a so všetkým vám veľmi radi poradia a pomôžu.

Online tlačiareň Expresta Slovensko

Čo o nás hovoria naši zákazníci

Overte si nás na Heureke
Exprestlač.sk
3022 recenzií

Záruka serióznosti

Garancia spokojnosti

Garancia spokojnosti

V prípade nespokojnosti s kvalitou tlače vám vrátime peniaze alebo obratom vyhotovíme upravené tlačoviny. Garancia platí na všetky druhy tlačovín do 150 €. Pri objednávkach s vyššou hodnotou vám vyhotovíme nátlačok zdarma.

Bezpečný nákup

Bezpečný nákup a spokojnosť nadovšetko

Sme držiteľmi certifikácie SAEC Bezpečný nákup a Heuréka Overené zákazníkmi. V každom momente vnímame zákazníka ako dlhodobého partnera a podľa toho k nemu aj pristupujeme.

Overte si nás na Heureke

Ako to u nás vyzerá