ExpresTlač mení svoj názov

Počas 15 rokov v ExpresTlači sme prešli dlhú cestu. No už od samého začiatku bola v našej DNA neúnavná snaha robiť profesionálnu tlač dostupnú naozaj pre každého. Dostupnú na pár kliknutí na webe, cez telefón, čet alebo email. V ExpresTlači máme skvelý tím na zákazníckej podpore, na ktorý sme právom hrdí, výborných grafikov a samozrejme kvalitných ľudí vo výrobe, ktorí sa starajú, aby bol finálny produkt vytlačený v najvyššej kvalite a čo najrýchlejšie. Darí sa nám neustále rásť, vybudovali sme silnú značku ExpresTlač, no chceme ísť ešte ďalej, do viacerých krajín a na to potrebujeme nový názov.

Matej Kitka

Riaditeľ spoločnosti

Jakub Mináč

Marketingový manažér

Prečo Expresta?

Expresta je krátky a jednoduchý názov, no zároveň stále v sebe skrýva odkaz na rýchlosť a tlač, pretože stále chceme tlačiť rýchlo a kvalitne a so 100% zákazníckou podporou. No okrem toho názov Expresta v sebe skrýva aj čosi navyše – našu snahu byť službou dostupnou pre všetkých, cez ktorú sa môžete jednoducho vyjadriť (po anglicky “to express”). Či už ste živnostník, podnikateľ, reklamná agentúra, spisovateľ, umelec, študent, dieťa či hravý dospelý, vyjadrite sa! Chceme, aby profesionálna tlač bola jednoduchá a dostupná pre všetkých, pre profesionálov aj pre laikov. Vyjadrite sa cez vlastnú knihu, brožúru či nálepky. My vám pomôžeme :)

Zmení sa pre mňa niečo?

Zmena mena z ExpresTlač.sk na Expresta.sk nijako neovplyvní naše služby. Náš zákaznícky servis vám vždy rád a profesionálne pomôže a zodpovie všetky vaše otázky. Naše telefónne číslo zostáva rovnaké. Nezmenený ostáva aj váš účet a nákupná história. Hoci meníme názov, zostávame tou istou firmou, ktorá vám bude aj naďalej ponúkať kvalitné produkty a rýchle služby.

Držte nám palce!

Tatiana Straková

Manažér kvality a spokojnosti