🎄 Doručenie do Vianoc pre štandardné objednávky:

🎄 Doručenie do Vianoc pre štandardné objednávky:

Osobný odber (Bratislava):Objednajte do 21.12., 12:00

Kuriér (do Bratislavy):Objednajte do 20.12., 9:00

Kuriér (do Bratislavského kraja, Záhoria a Trnavy):Objednajte do 18.12., 9:00

Kuriér (pre zvyšok SR):Objednajte do 16.12., 9:00

Čaká Vás pracovný pohovor? Odlíšte sa od ostatných!

Čaká Vás pracovný pohovor? Odlíšte sa od ostatných!

Keď ste pred pracovným pohovorom hľadali spôsoby ako vyniknúť, napadlo Vám niekedy vyzbrojiť sa vlastnou vizitkou? Čo takto prekvapiť človeka, s ktorým bude prebiehať interview, a pred ukončením pohovoru mu ponúknuť efektnú vizitku s Vašimi kontaktnými údajmi?

Možno si vravíte, nič prevratné, nič čo by mi zaručilo miesto o ktoré sa uchádzam. Máte pravdu, nezaručí. Pracovné miesto získate iba ak preukážete svoje schopnosti. Jedno je však isté, ak budúcemu zamestnávateľovi ponúknete vizitku:

Ak sa pustíte sami do vytvárania návrhu vizitky, radím Vám, vytvorte vizitky presne na mieru pozícii, o ktorú sa uchádzate. Ak máte predchádzajúce skúsenosti v rovnakej prípadne podobnej sfére, nezabudnite danú informáciu do návrhu vizitky zahrnúť.

Myslíte si, že výroba a tlač vizitiek sú drahý špás? Omyl, nemusí Vás to stáť ani cent! Prečítajte si, ako môžete získať vizitky zadarmo.

Verím, že Vás môj tip zaujal a že máte chuť svetu ukázať, koľko kreativity vo Vás je. Ukážte sa návrhom vizitky vytvorenom v našom online editore, alebo nám rovno pošlite Váš vlastný návrh! Ak sa na vytváranie vlastného návrhu vizitky necítite, zverte ho do rúk profesionála - nášho grafika.

Kontaktujte nás

* Povinné údaje