ExpresTlač mení svoje meno na Expresta. Chcete vedieť viac? Kliknite sem

Nálepky na stenu

Nálepky na stenu

Novodobé tapety - štýlové nálepky na stenu

Chcete si ozvláštniť interiér a urobiť zo svojho bývania skutočný domov? Využite jedinečné dizajnové samolepky na stenu.

Dizajn je hra

Nálepky predstavujú praktickú dekoráciu – s minimálnym úsilím je možné dosiahnuť výnimočné výsledky.

Atraktívne dekoratívne tapety sa stávajú súčasťou menších priestorov aj veľkých hál, pretože priaznivo dotvárajú celkovú atmosféru miestnosti. Nálepky na stenu poskytujú neobmedzený priestor pre sebarealizáciu. Aby vás zariaďovanie domácnosti, skrášľovanie a neustále zmeny v bytovom dizajne skutočne bavili, môžete bez problémov meniť nálepky podľa aktuálnej nálady.

Jednoduchá manipulácia

Nie je nič jednoduchšie ako inštalovať dekoratívnu samolepku na stenu. Rovnako nenáročné a rýchle je zlepiť ju a nahradiť novou. Nálepky je možné odstrániť jedným ťahom, pričom sa nemusíte obávať, že na stenách zostane zvyšok lepidla alebo kusy fólie. Manipulácia s lepiacimi tapetami je mimoriadne praktická – bez zdĺhavého maľovania dokážete v priebehu pár minút zmeniť celý vzhľad miestnosti. Navyše úplne svojpomocne.

Buďte svojskí a originálni - komerčné nálepky na stenu sú minulosťou

Vytvoríme pre vás grafický návrh nálepky na mieru. Získate tak originálny dizajnový prvok, ktorý bude detailne prispôsobený vášmu interiéru (typu a veľkosti, farebnej škále, nábytku a ďalším bytovým doplnkom).

Aj vďaka dekoračným nálepkám bude váš domov taký, aký ste si vždy priali.

Kontaktujte nás

* Povinné údaje