Sponzoring

Spoločnosť ExpresTlač svojimi službami podporuje projekty rôznych rozmerov, ktoré prispievajú v akejkoľvek podobe k dobrej veci. Naším cieľom je aktívne spolupracovať a byť nápomocný pre rozličné neziskové organizácie, nadácie či občianske združenia, ako aj podporovať vzdelávacie, športové, kultúrne (hudobné festivaly, výstavy,...), umelecké a iné podujatia a akcie.

ExpresTlač sponzoring

Poskytovaný sponzoring zahŕňa všetky polygrafické služby – tlač propagačných a reklamných materiálov (vizitky, letáky, bulletiny,...), ako aj spoluprácu pri tvorbe grafických návrhov na spomínané dokumenty. Súčasťou sponzoringu môže byť takisto vytvorenie špecifických výlepov (napr. na billboardy) alebo potlačí (tričká).

Sponzoring - spôsob, ako sa zviditeľniť a ušetriť

Kvalitné propagačné materiály vás budú reprezentovať na tej najvyššej úrovni. Dokážu zaujať a postarať sa o to, že nezostanú nepovšimnuté – to vám zaručene prinesie úspech. Či už v podobe získania nových klientov, dobrovoľníkov alebo ďalšieho sponzoringu.

Navyše, vám sponzoring od ExpresTlače preukázateľne zníži náklady na tlač uvedených materiálov. V rámci spolupráce získate tieto služby len za cenu variabilných nákladov.

Môžete tak ušetriť 5 - 20% z ceny - výmenou za reklamu.

Ozvite sa nám, dobrú vec radi podporíme.

expresta.sk sponzoring
expresta.sk sponzoring

Formy sponzoringu

  • jednorazový alebo pravidelný sponzoring
  • dlhodobé poskytovanie komplet tlačiarenských služieb za ekonomicky nadštandardne výhodných podmienok
  • vytvorenie návrhov a tlač propagačných či reklamných materiálov
  • tlač vizitiek, hlavičkových papierov a rôznych tlačív pre akékoľvek účely spojené s činnosťou, ktorá je predmetom vzájomnej dohody pri sponzoringu