Sme tu pre vás každý pracovný deň (7:00 - 20:00) online, emailom, telefonicky aj prostredníctvom osobného odberu.

Obálky - ako svadobné oznámenia vyšperkovať ešte viac?

Obálky - ako svadobné oznámenia vyšperkovať ešte viac?

Oblečte svadobné oznámenia do krásnych obálok

Zasnúbili ste sa a plánujete to dať všetkým vedieť. Vymysleli ste si svadobné oznámenia, prípadne ste si ich nechali navrhnúť grafikom svadobné oznámenia na mieru. Stálo vás značné úsilie docieliť požadovaný efekt. Správne zvolená svadobná obálkadojem zo svadobného oznámenia ešte umocní.

porovnanie svadobnych obalok

STRIEBORNÉ SVADOBNÉ OBÁLKY

Strieborné svadobné obálky krásne ladia so studenými odtieňmi farebného spektra, obzvlášť s odtieňmi fialovej a farbou roka 2014 - Žiarivá orchidea. Predstavuju chladnú, luxusnú eleganciu vhodnú pre svadby plánované v zime.

Strieborné obálky je oveľa ťažšie zladiť so svadobnými oznámeniami v teplých farbách. Vhodne sa kombinujú so všetkými druhmi papierov.

strieborne svadobne obalky

PERLEŤOVÉ SVADOBNÉ OBÁLKY

Vyhľadávané najmä pármi, ktoré plánujú slnečnú letnú svadbu a tomu aj prispôsobili návrhy svadobných oznámení. Dominujú im teplé farby, ktoré v perleťovej svadobnej obálke vyzerajú ako ožiarené slnečnými lúčmi. Tieto obálky predstavujú teplo sálajúcu luxusnú eleganciu, čím vytvárajú protipól strieborným obálkam.

Perleťové obálky sú menej vhodné k oznámeniam studených farieb. Vyhýbajte sa kombinácii s oznámeniami na striebornom papieri.

perletove svadobne obalky

SVADOBNÉ OBÁLKY BIELE PLÁTNO

Obálky na bielom plátne sú ideálnou voľbou pre prírodné, jemné, pastelovénávrhy svadobných oznámení. Sú decenté, ale elegantné a príjemné na dotyk. Krásne kontrastujú s tmavými návrhmi.

Nie sú vhodné pre tlač svadobných oznámení na metalické papiere ako strieborný papier a pod.

obalky biele platno

TRANSPARENTNÉ SVADOBNÉ OBÁLKY

Moderné, prekvapivé, mladistvé teké sú transparentné svadobné obálky. Sú vhodné pre všetky druhy papierov a návrhov oznámení.

nevhodné pre poštové doručovanie pretože majú osobitú vlastnosť prezrádzať "tajomstvo" ukryté v nich :)

transparentne priesvitne obalky

SVADOBNÉ OBÁLKY S POTLAČOU

Špeciálnou voľbou sú svadobné obálky s potlačou, kde sa medze nekladú :) Okrem ľubovoľnej grafiky je možné predlačiť aj adresy prijímateľov.

Obalky s potlacou

AKÉ OBÁLKY SI VYBRAŤ - ROZMERY OBÁLOK

DL obálky (rozmer v mm 99×210) sú vhodné pre svadobné oznámenia rozmerov:
- tretina A4
- 210x200mm na pol

C6 obálky (rozmer v mm 114×162) sú určené pre svadobné oznámenia rozmerov:
- A6
- A5 ohnutá na polovicu

Tieto rady sú len odporúčania. Svadobné oznámenia a ich "oblečenie" je len a len na vás, vašom skuse a vašej fantázii. Stačí si len vybrať :)

Chcem objednať svadobné obálky

Kontaktujte nás

* Povinné údaje