O nás

Názov
Projects spol. s.r.o. - ExpresTlač
Rok založeniac
2006
IČO
43 954 782
IČ DPH
SK 202 253 2600

Náš tím

Čo o nás hovoria naši zákazníci

Exprestlač.sk
500 recenzií za posledné 3 mesiace
100%
Som spokojná, odporúčam.
Blanka
100%
Celková spokojnosť
dexyna
80%
Dobry den, mala som v obchode objednavku, ktora trvala dlhsie ako som ocakavala podla popisov na internetovej stranke. pre stav objednavky som napisala na online chat na stranke, kde sa ma ujali v rychlom case. v buducnosti, ak by sa opakovala situacia ( dlhsie vybavovanie objednavky nez urcene lehoty) privitala by som kratky mail v zneni: vieme o Vasej objednavke, pracujeme na nej, bude nam to trvat dlhsie). inak som bola velmi spokojna hlavne s prehladnostou stranky a zrozumitelnym systemom
Matuscinova, V
100%
Mala som na výber z rôznych firiem . Vybrala som si exprestlač, a urobila som veľmi dobre. Určite ich využijem aj nabudúce :)
Rawky
100%
musim si zvyknut na novy dizajn, ale stale mi pride neintuitivne pridavanie nveho produktu do kosika, najma ak objednavam viac vizitiek (viac druhov) a teda ak nechcem le duplikovat a potom pracne menit zadanie, tak musim ist cez vyhladanie produktu. Skor by som prijala pri duplikacii rovnakeho typu produktu jednoduch prestavenie zadania (upload novej grafiky), lebo zakladne parametre zmenit je ok.
Petra JRK Waste Management

Záruka serióznosti

Garancia spokojnosti

V prípade nespokojnosti s kvalitou tlače vám vrátime peniaze alebo obratom vyhotovíme upravené tlačoviny. Garancia platí na všetky druhytlačovín do 150 €. Pri objednávkach s vyššouhodnotou vám vyhotovíme nátlačok zdarma.

Bezpečný nákup a spokojnosť nadovšetko

Sme držiteľmi certifikácie SAEC Bezpečný nákup a Heuréka Overené zákazníkmi. V každom momente vnímame zákazníka ako dlhodobého partnera a podľa toho k nemu aj pristupujeme.

Ako to u nás vyzerá

Naše referencie