Kalkulačka ceny - Hlavičkové papiere

Rozmer a ohyb
A4
Tlač
Počet

Ako môžete ešte ušetriť?

Pri objednávke:

0 ks
0
0 €/ks
ušetríte 0%
0 ks
0
0 €/ks
ušetríte 0%
Doprava zdarma pri nákupe nad 50 €

Pri objednávke nad 50 € s DPH máte od nás dopravu kuriérom po celom Slovensku zdarma!

Finalizácia
Cena s DPH
0
(0 €/ks)
0 € s DPH
0 € bez DPH
Ceny aktualizované 0

Kancelársky premium (0.1mm / 80g/m²)

Niekto by možno povedal, že sa jedná o bežný kancelársky papier, no na tomto papieri omnoho lepšie vyniknú farebné detaily a má veľmi hladký povrch, čo urobí aj z obyčajných dokumentov prémiovú, no cenovo dostupnú záležitosť.

Hrúbka: 10mm / 100ks
Štruktúra: Hladká nelakovaná
Použitie: Interiér
Typ: Klasický
Farba: Biela

Kancelársky premium (0.12mm / 100g/m²)

O čosi hrubši ako štandardný kancelársky papier. Naviac vďaka kvalitnému spracovaniu na papieri omnoho lepšie vyniknú farebné detaily a má veľmi hladký povrch. To urobí aj z obyčajných dokumentov prémiovú, no cenovo dostupnú záležitosť.

Hrúbka: 12mm / 100ks
Štruktúra: Hladká nelakovaná
Použitie: Interiér
Typ: Klasický
Farba: Biela

Matný (0.09mm / 115g/m²)

Papier vhodný pre dokumenty a letáky vo veľkých množstvách. Ide o natieraný (kriedový) hladký biely papier s jemným saténovým povrchom, čo ho predurčuje na vynikajúce výsledky pri tlači. Saténový povrch, na rozdiel od lesklého, dodá tlačovinám solídny vzhľad.

Hrúbka: 9mm / 100ks
Štruktúra: Hladká lakovaná
Použitie: Interiér
Typ: Klasický
Farba: Biela

Lesklý (0.085mm / 115g/m²)

Papier vhodný pre dokumenty a letáky vo veľkých množstvách. Ide o natieraný (kriedový) hladký biely papier s jemným a veľmi hladkým povrchom s leskom, čo ho predurčuje na vynikajúce výsledky pri tlači štandardných plnofarebných tlačovín.

Hrúbka: 8.5mm / 100ks
Štruktúra: Hladká lakovaná
Použitie: Interiér
Typ: Klasický
Farba: Biela

Prírodný (0.11mm / 80g/m²)

Papier prírodnej farby ohľaduplný k životnému prostrediu. Pri výrobe papiera nebolo použité chemické bielenie (tzv. TCF), čím si papier zachováva prirodzenú drevitú farbu a zároveň nemá zásadný dopad na životné prostredie. Papier je vhodný pre tlač kníh, dokumentov alebo hlavičkových papierov.

Hrúbka: 11mm / 100ks
Štruktúra: Hladká prírodná
Použitie: Interiér
Typ: Šetrný k prírode
Farba: Jemná žltá

A4 - 210mm x 297mm

Ak si chcete vyhotoviť návrh sami, pozrite si návod alebo si stiahnite šablónu.
Rozmer grafiky so spadávkou: 215mm x 302mm a teda 2539 x 3567px

Iný rozmer

Zadajte výšku, šírku a prípadne aj ohyb, ktorý chcete realizovať. Po zadaní a uložení sa Vám v kalkulačke zobrazí presná cena.

Your browser does not support the HTML5 canvas tag.

Ako môžete ešte ušetriť?

Pri objednávke:

0 ks
0
0 €/ks
ušetríte 0%
0 ks
0
0 €/ks
ušetríte 0%
Doprava zdarma pri nákupe nad 50 €

Pri objednávke nad 50 € s DPH máte od nás dopravu kuriérom po celom Slovensku zdarma!

Variabilná tlač

Pod variabilnou tlačou sa rozumie tlač s meniacim sa obsahom/dátami. Napríklad s rôznymi menami na jednotlivých kusoch, rôznymi čiarovými kódmi, číslovaním a podobne.

Vhodnými príkladmi pre využitie variabilnej tlače sú napríklad personalizované listy/letáky s oslovením zákazníkov.

Pre variabilnú tlač je potrebné nahrať nám celé variabilné PDF (ako viacstranový PDF dokument). PDF s variabilnými dátami vám vieme vygenerovať aj my presne podľa vašich požiadaviek. Pre cenovú kalkuláciu generovania variabilných dát nás kontaktujte.

lamination-print-description-title

lamination-print-description-long

Matná laminácia

Pri laminácii sa nanesie na papier tenká vrstva laminátu. Laminát sa nanáša po tlači. Takýmto spôsobom laminát ochraňuje tlač, povrch a štruktúru papiera pred vonkajšími podnetmi. Laminácia taktiež spevní tlačovinu. Pri matnej laminácii sa konečný produkt charakterizuje matným odrazom svetla.

Vhodný:

 • Vizitky
 • Kalendáre
 • Nápojové lístky a jedálníčky

Nevhodný:

 • Pri štruktúrovaných papieroch
 • Pri papieroch s nízkou gramážou
 • Lesklá laminácia

  Pri laminácii sa nanesie na papier tenká vrstva laminátu. Laminát sa nanáša po tlači. Takýmto spôsobom laminát ochraňuje tlač, povrch a štruktúru papiera pred vonkajšími podnetmi. Laminácia taktiež spevní tlačovinu. Pri lesklej laminácii sa konečný produkt charakterizuje silnou lesklosťou.

  Vhodný:

  • Vizitky
  • Kalendáre
  • Nápojové lístky a jedálníčky

  Nevhodný:

 • Pri štruktúrovaných papieroch
 • Pri papieroch s nízkou gramážou
 • Kontaktujte nás na info@exprestlac.sk, 02/32 11 30 70 alebo cez Online Chat
  obratom Vám vyhotovíme cenovú ponuku alebo Vám odpovieme na Vaše otázky
  Možnosti dopravy
  Exprestlač.sk
  500 recenzií za posledné 3 mesiace
  100%
  Super obchod
  Marianna Maticová
  100%
  Ak niekto potrebuje rýchlu tlač, doporučujem túto spoločnosť.
  1DC
  100%
  Perfektná rýchla spolupráca.
  Milan
  100%
  urcite odporucam, som nadmieru spokojna, naozaj malokedy sa clovek stretnene s takou ochotou
  vladimira badzgonova
  100%
  -super kvalita tlace -rychla komunikacia -expresne dorucenie -proste asi ten nazov vravi za vsetko expres
  jano

  Prečo tlač hlavičkových papierov v Exprestlač.sk?

  Grafická príprava hlavičkových papierov bez príplatkov

  Kvalitu podkladov vám pred tlačou skontroluje náš grafik. Nemusíte sa preto obávať, že by sa vaše hlavičkové papiere vytlačili zle. V prípade, že nemáte vlastnú grafiku, naši grafici vám zdarma pripravia jednoduchý návrh alebo si môžte vybrať návrh z vopred pripravených šablón.

  Vytvorenie návrhu za pár minút cez náš online editor

  Nemáte hotový grafický návrh? Na vyhotovenie návrhu hlavičkových papierov môžete využiť náš online editor. Ušetríte si tak vaše nervy aj čas.

  Garancia spokojnosti

  V prípade nespokojnosti s kvalitou tlače vám vrátime peniaze alebo obratom vyhotovíme upravené hlavičkové papiere. Garancia platí pri objednávke do 150 €. Pri objednávakch s vyššou hodnotou vám vyhotovíme nátlačok hlavičkových papierov zdarma.

  Expresne do celej Európy

  Vaše hlavičkové papiere expresne vytlačíme a doručíme do ktorejkoľvek krajiny v rámci EU. Slovensko, Česko, Maďarsko alebo Rakúsko do 24 hodín a v Bratislave aj do 3 hodín. Ponúkame aj možnosť individuálnej dohody na extrémnych termínoch dodania (víkendy, sviatky, cez noc a pod...)

  Spoľahlivý kuriér pri objednávke nad 50 Eur zadarmo

  V rámci Slovenska máte od nás pri akejkoľvek objednávke nad 50 Eur kuriéra zadarmo. Mimo to vás čakajú aj veľmi prívetivé ceny dopravy do celej EU.

  Maximálna dostupnosť a ústretovosť

  Sme vám k dispozícii online formou chatu, telefonicky alebo osobne v kancelárii. Prípadné reklamácie riešime pohotovo bez nutnosti zaslať produkty späť.

  Odvod do fondu výrobcov neobalov

  Naši zákazníci sa nemusia registrovať ako výrobca neobalových výrobkov ani platiť žiadne recyklačné poplatky.

  Sme registrovaní ako výrobca neobalových výrobkov a za všetky tlačiarenské výrobky, ktoré dodávame našim zákazníkom odvádzame poplatok za zber a recykláciu prostredníctvom OZV.

  Bezpečný nákup a spokojnosť nadovšetko

  Sme držiteľmi certifikácie SAEC Bezpečný nákup a Heuréka Overené zákazníkmi. V každom momente vnímame zákazníka ako dlhodobého partnera a podľa toho k nemu aj pristupujeme.

  Technické prednosti tlače hlavičkových papierov v ExpresTlač.sk

  Možnosť tlače ľubovoľných formátov hlavičkových papierov - pre akékoľvek neštandardné požiadavky nás prosím kontaktujte na info@exprestlac.sk.

  Tlačoviny sú perfektne rovné - hárky papiera sú rovné a nie sú zvlnené, ako to býva zvykom pri tlači na bežných digitálnych tlačiarňach.

  Ostré texty a vyborná kvalita tlače aj v odtieňoch šedej - vysoká kvalita tlače aj u čiernobielych návrhoch.

  Krásne a trvácne farby, kvalitný papier a profesionálny vzhľad - hlavičkové papiere sa tlačia na zariadeniach, ktoré tlačia aj umelecké fotografie, fotoknihy a oznámenia najvyššej kvality.

  Papier s certifikáciou FSC - vyrobený z drevnej celulózy pochádzajúcej z trvalo udržateľných lesov. Každý papier tak vznikol iba vďaka zámerne vysadeným stromom.

  Kontrola podkladov naším grafikom zabezpečí, aby sa pri tlači vylúčili akékoľvek problémy.

  Profesionálna tlač hlavičkových papierov

  Hlavičkové papiere patria medzi základné firemné tlačoviny - aj vďaka nim komunikujete s klientmi a obchodnými partnermi na profesionálnej úrovni.
  Variabilita hlavičkového papiera – objavte nové možnosti využitia tlačovín. Kľúčovou funkciou tlačovín je komunikácia. My vám ponúkame nové možnosti, vďaka ktorým využijete potenciál hlavičkových papierov naplno. V prospech vášho biznisu.
  Hlavičkový papier ako reklamný materiál – povedzte svojim potenciálnym zákazníkom či partnerom, aké výhody im prinesú vaše produkty/služby. Alebo im práve vďaka tejto tlačovine predstavte aktuálnu ponuku.
  Navyše, každý hárok papiera môže byť iný. Postupne oboznámite svojich klientov alebo zamestnancov s ponúkanými produktmi a jednotlivými benefitmi. Vzdelávanie a informovanie "na pokračovanie" zefektívňuje zapamätateľnosť firmy.
  Hlavičkový papier ako poznámkový blok
  Spojením papierov vznikne funkčný pomocník pre obchodných zástupov, ktorí ho využijú v rámci rokovaní či školení. Výhodou je samotný obsah bloku, kde môžu byť umiestnené potrebné schémy alebo kľúčové otázky.
  Jednoducho všetko dôležité, na čo by žiaden predajca nemal zabudnúť. Nevýraznosť (svetlé písmo) a nenápadnosť textu je zámerná – umožňuje písať poznámkyna celú plochu papiera a pritom nepriťahuje pozornosť klienta.