Kalkulačka ceny - Etikety na víno

Papier
Papierová fólia (vysoké rozlíšenie tlače)
Rozmer a ohyb
Štvorec, obdĺžnik
Štvorec, obdĺžnik
Iný tvar
Tlač
Počet

Ako môžete ešte ušetriť?

Pri objednávke:

0 ks
0
0 €/ks
ušetríte 0%
0 ks
0
0 €/ks
ušetríte 0%
Doprava zdarma pri nákupe nad 50 €

Pri objednávke nad 50 € s DPH máte od nás dopravu kuriérom po celom Slovensku zdarma!

Finalizácia
Cena s DPH
0
(0 €/ks)
0 € s DPH
0 € bez DPH
Ceny aktualizované 0

Papierová fólia (vysoké rozlíšenie tlače)

Lesklá biela papierová samolepka vhodná pre interiérové využitie, ako sú napr. etikety na produkty, nálepky na zošity, označovacie štítky, samolepky s firemným logom atď... Fólia a technológia tlače zaručujú vysokú kvalitu, ostrosť a presnosť farieb výsledných nálepiek. Podkladová vrstva fólie je na zadnej strane narezaná (tzv. "splitovaná"), aby sa z nej samolepky odlepovali čo najľahšie.

Papierové samolepky neodporúčame do prostredia s vysokou vlhkosťou (napr. na produkty skladované v chladničke). V prípade, že tlač má byť odolná voči oderu, odporúčame naviac lamináciu.

Na vysekávanie do rôznych tvarov (okrem štvorcov a obdĺžnikov) sa používa laser, takže výsledné samolepky môžu mať po okrajoch jemné ohorenie alebo vrúbky, ktoré si ale bežný užívateľ nevšimne.

Hrúbka: 0,09 mm
Štruktúra: Hladký lesklý papier
Použitie: Interiér
Typ: Rozmer do 31x43 cm a vysoké rozlíšenie tlače
Farba: Biela

Biela plastová fólia (vysoké rozlíšenie tlače)

Biela plastová samolepiaca fólia (polypropylénová) vhodná pre interiérové využitie, ako sú napr. etikety na produkty, priemyselné a bezpečnostné značenia, samolepky s firemným logom, čiarové kódy atď... V prípade, že tlač má byť odolná voči oderu, odporúčame naviac lamináciu. Fólia a technológia tlače zaručujú vysokú kvalitu, ostrosť a presnosť farieb výsledných nálepiek. Podkladová vrstva fólie nie je na zadnej strane narezaná (tzv. "splitovaná"), takže odlepovanie samolepky od podkladovej vrstvy je náročnejšie, no vďaka kvalitnej fólii stačí len trocha zručnosti pre efektívne odlepovanie

Plastové samolepky odporúčame do prostredia, kde požadujete vysokú odolnosť voči vlhkosti či počasiu (napr. na produkty skladované v chladničke, ako sú víno, džem, pivo).

Na vysekávanie do rôznych tvarov (okrem štvorcov a obdĺžnikov) sa používa laser, takže výsledné samolepky môžu mať po okrajoch jemné ohorenie alebo vrúbky, ktoré si ale bežný užívateľ nevšimne.

Hrúbka: 0,06 mm
Štruktúra: Hladký lesklý Polypropylén
Použitie: Interiér (Exteriér len pri použití laminácie)
Typ: Rozmer do 31x43 cm a vysoké rozlíšenie tlače
Farba: Biela

Biela plastová fólia (nízke rozlíšenie tlače)

Biela plastová samolepka (monomerická vinylová) vysokej odolnosti vhodná pre interiérové aj exteriérové využitie, ako sú napr. polepy výkladov, bezpečnostné značenia, atď... Fólia nie je vhodná na trojrozmerné tvarovanie pomocou teplého vzduchu. Odporúčame ju využívať na rovné alebo len v jednom smere prehnuté predmety (napríklad valec). Technológia tlače je určená pre exteriérové použitie. To znamená, že tlač je vysoko odolná, no nie je vhodná pre drobné texty a grafiku, nakoľko pri pohľade zblízka je zrnitá (viď obrázok fólie). Podkladová vrstva fólie presahuje samolepku (viď obrázok fólie), takže odlepovanie samolepky od podkladovej vrstvy je bezproblémové.

Hrúbka: 0,08 mm
Štruktúra: Hladké PVC pre lepenie na ploché povrchy
Použitie: Exteriér/Interiér
Typ: Ľubovoľný rozmer a nízke rozlíšenie tlače
Farba: Biela

Priehľadná plastová fólia (nízke rozlíšenie tlače)

Priehľadná plastová samolepka (monomerická vinylová) vysokej odolnosti vhodná pre interiérové aj exteriérové využitie, najmä na lepenie na sklo (napr. otváracie hodiny). Fólia nie je vhodná na trojrozmerné tvarovanie pomocou teplého vzduchu. Odporúčame ju využívať na rovné alebo len v jednom smere prehnuté predmety (napríklad valec). Technológia tlače je určená pre exteriérové použitie. To znamená, že tlač je vysoko odolná, no nie je vhodná pre drobné texty a grafiku, nakoľko pri pohľade zblízka je zrnitá (viď obrázok fólie). Podkladová vrstva fólie presahuje samolepku (viď obrázok fólie), takže odlepovanie samolepky od podkladovej vrstvy je bezproblémové. Pri tomto type fólie štandardne nepoužívame pri tlači bielu podkladovú farbu, preto nás v prípade takejto požiadavky kontaktujte na info@exprestlac.sk

Hrúbka: 0,08 mm
Štruktúra: Hladké PVC pre lepenie na ploché povrchy
Použitie: Exteriér/Interiér
Typ: Ľubovoľný rozmer a nízke rozlíšenie tlače
Farba: Priehľadná
Štvorec, obdĺžnik
Iný tvar

Zadajte rozmer samolepky

Zadajte výšku a šírku. Po zadaní a uložení sa Vám v kalkulačke zobrazí presná cena.

Samolepky budú dodané ako jednotlivo narezané kusy.
Your browser does not support the HTML5 canvas tag.

Ako môžete ešte ušetriť?

Pri objednávke:

0 ks
0
0 €/ks
ušetríte 0%
0 ks
0
0 €/ks
ušetríte 0%
Doprava zdarma pri nákupe nad 50 €

Pri objednávke nad 50 € s DPH máte od nás dopravu kuriérom po celom Slovensku zdarma!

Čo je variabilná tlač?

Pod variabilnou tlačou sa rozumie tlač s meniacim sa obsahom/dátami. Napríklad s rôznymi menami na jednotlivých kusoch, rôznymi čiarovými kódmi, číslovaním a podobne.

Vhodnými príkladmi pre využitie variabilnej tlače sú napríklad personalizované listy/letáky s oslovením zákazníkov.

Pre variabilnú tlač je potrebné nahrať nám celé variabilné PDF (ako viacstranový PDF dokument). PDF s variabilnými dátami vám vieme vygenerovať aj my presne podľa vašich požiadaviek. Pre cenovú kalkuláciu generovania variabilných dát nás kontaktujte.

Čo je to laminácia?

Laminácia je aplikovanie ochrannej fólie (matnej alebo lesklej) na vytlačenú grafiku. Grafika je tým ochránená pred poškriabaním alebo vlhkosťou. Zároveň sa tlačovina spevní a aj na pohľad bude vyzerať exkluzívnejšie.

Matná laminácia

Na papier je po vytlačení grafiky nanesená matná laminácia (fólia), ktorá ochráni grafiku a zväčší hrúbku a pevnosť papiera. Povrch je veľmi jemný a dodává tlačovine ráz exkluzivity.

Vhodné pre:

 • Vizitky
 • Oznámenia
 • Nápojové lístky a jedálníčky

Nevhodné pre:

 • Štruktúrované papiere
 • Papiere s nízkou gramážou

Lesklá laminácia

Na papier je po vytlačení grafiky nanesená leská laminácia (fólia), ktorá ochráni grafiku a zväčší hrúbku a pevnosť papiera. Povrch je veľmi lesklý, čo zvýrazní a rozžiari všetky farby.

Vhodné pre:

 • Vizitky
 • Oznámenia
 • Nápojové lístky a jedálníčky

Nevhodné pre:

 • Štruktúrované papiere
 • Papiere s nízkou gramážou
Kontaktujte nás na info@exprestlac.sk, 02/32 11 30 70 alebo cez Online Chat
obratom Vám vyhotovíme cenovú ponuku alebo Vám odpovieme na Vaše otázky
Možnosti dopravy

Vyberte spôsob tvorby návrhu

NÁVRH OD NÁŠHO GRAFIKA
Zdarma pripravíme grafický návrh podľa vašich požiadaviek.
HOTOVÝ NÁVRH
Nahrajte hotový grafický návrh, my ho skontrolujeme a vytlačíme.
Online editor
Vyberte si návrh z našej galérie a prispôsobte si ho podľa Vašich predstáv.

Jedinečný darček

Vlastnou etiketou vylepšená vínna flaša alebo fľaša iného alkoholu je skvelý spôsob ako potešiť vašich blízkych, priateľov alebo obchodných partnerov pri akejkoľvek príležitosti. Vyberte si z našej galérie hotových návrhov a prispôsobte si ho podľa Vašich predstáv.

Ľubovoľný výsek alebo tvar etikety

Etikety na vaše svadobné vínko či destilát vám vieme laserom vyrezať do akéhokoľvek tvaru od štvorca až po zložité grafické výrezy. Limitom je len vaša fantázia a rozpočet :) Dajte vašim svadobným hosťom krásnu spomienku na váš jedinečný deň.

Rôzne druhy materiálov

Potlač realizujeme na bielu plastovú, priehľadnú plastovú a papierovú fóliu. Vďaka tomu si viete vybrať medzi odolnosťou a cenou a zároveň dosiahnuť ľubovoľný grafický efekt. Pre podrobné informácie o jednotlivých druhoch fólií si vyberte konkrétny materiál v kalkulačke ceny.
Chcete vidieť ukážky papierov a kvality tlače?
Získajte vzorkovník a ukážky tlače (3D, laser a iné) zdarma
Chcem vzorky zdarma
Exprestlač.sk
500 recenzií za posledné 3 mesiace
100%
Ellie Florist Umele kvety a doplnky
Ellie Florist
90%
Bol som spokojny s ponukou, rychlostou dodania, ako aj s cenou
palo
100%
Maximálna spokojnosť. Výborná komunikácia a ochota poradiť.
Andrej
100%
Slusna a odborna komunikacia, pozadovany vysledok a kvalita, velmi dobre parkovacie moznosti.
fantomas
100%
vrelo odporucam, som velmi spokojna s oznameniami aj s farebnymi obalkami, vsetko prislo krasne zabalene v peknej skatuli, komunikacia s grafikom bola vyborna,vsetko slo velmi rychlo, za nas velka spokojnost
Gabika

Prečo ExpresTlač

Garancia spokojnosti

Vrátime vám peniaze v prípade nespokojnosti. Garancia vrátenia peňazí platí na všetky druhy svadobných produktov do 150 €. Pri objednávkach s vyššou hodnotou vám vyhotovíme nátlačok zdarma.

Kvalitné papiere a tlač

Tlačené produkty od nás majú živé farby vo fotografickej kvalite a úplnú farebnú zhodu podľa ISO 12647-2:2013. Vaše oznámenia sa tlačia na zariadeniach, ktoré tlačia aj umelecké fotografie, fotoknihy a oznámenia najvyššej kvality.

Rýchle doručenie

Vytlačené produkty doručíme do 3 hodín vrámci Bratislavy a kdekoľvek vrámci Slovenska, na druhý pracovný deň po objednaní a to bez akýchkoľvek príplatkov za rýchlosť.

Maximálna dostupnosť

Sme Vám k dispozícii online formo chatu, telefonicky alebo osobne v kancelárii. Prípadné reklamácie riešime do troch dní bez nutnosti zaslať produkty späť.

Výnimočný darček – fľaše s originálnou etiketou

Ak sa blíži nejaká slávnostná udalosť a chcete, aby váš dar bol neprehliadnuteľný a zároveň nezabudnuteľný, zvoľte si tento atraktívny produkt – etiketu na víno. Navrhneme pre vás jedinečný dizajn etikety v závislosti od typu fľaše a individuálnych požiadaviek zadarmo.
Náš tip: Vytvoriť etikety na fľašu si môžete aj úplne sami v pohodlí domova, a to vďaka nášmu praktickému online editoru.
Grafické prevedenie etikety:
 • Motív etikety sa líši podľa typu príležitosti, ku ktorej chcete fľašu venovať
 • Zvoliť si môžete z desiatok preddefinovaných šablón
 • Na výber 2 druhy lepiacej fólie na fľašu – priesvitná a biela
Etikety na svadobné víno
Vlastnou etiketou vylepšená fľaša vína alebo iného alkoholu je vhodným darom pre blízkych či priateľov. Rovnako však aj pre obchodných partnerov, ktorým preukážete svoju priazeň naozaj originálne.
Na druhej strane je možné využiť etikety na svadobné víno, čím dotvoríte a umocníte dokonalú svadobnú atmosféru. Na etiketách sa zvyčajne nachádzajú mená mladomanželov a termín svadobného dňa.
Objednávka je rýchla, intuitívna a doručená do 24 hodín v rámci celého Slovenska.