Kalkulačka ceny - Nálepky, samolepky

Rozmer a ohyb
Štvorec, obdĺžnik
Štvorec, obdĺžnik
Iný tvar
Tlač
Počet

Ako môžete ešte ušetriť?

Pri objednávke:

0 ks
0
0 €/ks
ušetríte 0%
0 ks
0
0 €/ks
ušetríte 0%
Doprava zdarma pri nákupe nad 50 €

Pri objednávke nad 50 € s DPH máte od nás dopravu kuriérom po celom Slovensku zdarma!

Finalizácia
Cena s DPH
0
(0 €/ks)
0 € s DPH
0 € bez DPH
Ceny aktualizované 0

Papierová fólia (interiérová)

Lesklá biela papierová samolepka vhodná pre interiérové využitie, ako sú napr. etikety na produkty, nálepky na zošity, označovacie štítky, samolepky s firemným logom atď... Fólia a technológia tlače zaručujú vysokú kvalitu, ostrosť a presnosť farieb výsledných nálepiek. Podkladová vrstva fólie je na zadnej strane narezaná (tzv. "splitovaná"), aby sa z nej samolepky odlepovali čo najľahšie.

Papierové samolepky neodporúčame do prostredia s vysokou vlhkosťou (napr. na produkty skladované v chladničke). V prípade, že tlač má byť odolná voči oderu, odporúčame naviac lamináciu.

Hrúbka: 0,09 mm
Štruktúra: Hladký lesklý papier
Použitie: Interiér
Typ: Malý formát do 31x43 cm (Interiér)
Farba: Biela

Biela plastová fólia (interiérová)

Biela plastová samolepiaca fólia (polypropylénová) vhodná pre interiérové využitie, ako sú napr. etikety na produkty, priemyselné a bezpečnostné značenia, samolepky s firemným logom, čiarové kódy atď... V prípade, že tlač má byť odolná voči oderu, odporúčame naviac lamináciu. Fólia a technológia tlače zaručujú vysokú kvalitu, ostrosť a presnosť farieb výsledných nálepiek. Podkladová vrstva fólie nie je na zadnej strane narezaná (tzv. "splitovaná"), takže odlepovanie samolepky od podkladovej vrstvy je náročnejšie, no vďaka kvalitnej fólii stačí len trocha zručnosti pre efektívne odlepovanie

Plastové samolepky odporúčame do prostredia, kde požadujete vysokú odolnosť voči vlhkosti či počasiu (napr. na produkty skladované v chladničke, ako sú víno, džem, pivo).

Hrúbka: 0,06 mm
Štruktúra: Hladký lesklý Polypropylén
Použitie: Interiér (Exteriér len pri použití laminácie)
Typ: Malý formát do 31x43 cm (Interiér)
Farba: Biela

Priehľadná plastová fólia (interiérová)

Priehľadná plastová samolepiaca fólia (polypropylénová) vhodná pre interiérové využitie, najmä na lepenie na sklo (napr. Etikety na fľaše, polep výkladov, okien a dverí, otváracie hodiny a iné). Pri tlači na túto fóliu automaticky podkladáme pod grafiku bielu farbu, aby bol výsledok na akomkoľvek podklade bez problémov čitateľný. Tlač je veľmi náchylná na poškriabanie, preto odporúčame pri náročných podmienkach naviac lamináciu. Fólia a technológia tlače zaručujú vysokú kvalitu, ostrosť a presnosť farieb výsledných nálepiek. Podkladová vrstva fólie nie je na zadnej strane narezaná (tzv. "splitovaná"), takže odlepovanie samolepky od podkladovej vrstvy je náročnejšie, no vďaka kvalitnej fólii stačí len trocha zručnosti pre efektívne odlepovanie.

Hrúbka: 0,05 mm
Štruktúra: Hladký lesklý Polypropylén
Použitie: Interiér (Exteriér len pri použití laminácie)
Typ: Malý formát do 31x43 cm (Interiér)
Farba: Priehľadná

Biela plastová fólia (exteriérová)

Biela plastová samolepka (monomerická vinylová) vysokej odolnosti vhodná pre interiérové aj exteriérové využitie, ako sú napr. polepy výkladov, bezpečnostné značenia, atď... Fólia nie je vhodná na trojrozmerné tvarovanie pomocou teplého vzduchu. Odporúčame ju využívať na rovné alebo len v jednom smere prehnuté predmety (napríklad valec). Technológia tlače je určená pre exteriérové použitie. To znamená, že tlač je vysoko odolná, no nie je vhodná pre drobné texty a grafiku, nakoľko pri pohľade zblízka je zrnitá (viď obrázok fólie). Podkladová vrstva fólie presahuje samolepku (viď obrázok fólie), takže odlepovanie samolepky od podkladovej vrstvy je bezproblémové.

Hrúbka: 0,08 mm
Štruktúra: Hladké PVC pre lepenie na ploché povrchy
Použitie: Exteriér/Interiér
Typ: Veľký formát od 31x43 cm (Exteriér)
Farba: Biela

Priehľadná plastová fólia (exteriérová)

Priehľadná plastová samolepka (monomerická vinylová) vysokej odolnosti vhodná pre interiérové aj exteriérové využitie, najmä na lepenie na sklo (napr. otváracie hodiny). Fólia nie je vhodná na trojrozmerné tvarovanie pomocou teplého vzduchu. Odporúčame ju využívať na rovné alebo len v jednom smere prehnuté predmety (napríklad valec). Technológia tlače je určená pre exteriérové použitie. To znamená, že tlač je vysoko odolná, no nie je vhodná pre drobné texty a grafiku, nakoľko pri pohľade zblízka je zrnitá (viď obrázok fólie). Podkladová vrstva fólie presahuje samolepku (viď obrázok fólie), takže odlepovanie samolepky od podkladovej vrstvy je bezproblémové. Pri tomto type fólie štandardne nepoužívame pri tlači bielu podkladovú farbu, preto nás v prípade takejto požiadavky kontaktujte na info@exprestlac.sk

Hrúbka: 0,08 mm
Štruktúra: Hladké PVC pre lepenie na ploché povrchy
Použitie: Exteriér/Interiér
Typ: Veľký formát od 31x43 cm (Exteriér)
Farba: Priehľadná
Štvorec, obdĺžnik
Iný tvar

Zadajte rozmer samolepky

Zadajte výšku a šírku. Po zadaní a uložení sa Vám v kalkulačke zobrazí presná cena.

Samolepky budú dodané ako jednotlivo narezané kusy.
Your browser does not support the HTML5 canvas tag.

Ako môžete ešte ušetriť?

Pri objednávke:

0 ks
0
0 €/ks
ušetríte 0%
0 ks
0
0 €/ks
ušetríte 0%
Doprava zdarma pri nákupe nad 50 €

Pri objednávke nad 50 € s DPH máte od nás dopravu kuriérom po celom Slovensku zdarma!

Variabilná tlač

Pod variabilnou tlačou sa rozumie tlač s meniacim sa obsahom/dátami. Napríklad s rôznymi menami na jednotlivých kusoch, rôznymi čiarovými kódmi, číslovaním a podobne.

Vhodnými príkladmi pre využitie variabilnej tlače sú napríklad personalizované listy/letáky s oslovením zákazníkov.

Pre variabilnú tlač je potrebné nahrať nám celé variabilné PDF (ako viacstranový PDF dokument). PDF s variabilnými dátami vám vieme vygenerovať aj my presne podľa vašich požiadaviek. Pre cenovú kalkuláciu generovania variabilných dát nás kontaktujte.

lamination-print-description-title

lamination-print-description-long

Matná laminácia

Pri laminácii sa nanesie na papier tenká vrstva laminátu. Laminát sa nanáša po tlači. Takýmto spôsobom laminát ochraňuje tlač, povrch a štruktúru papiera pred vonkajšími podnetmi. Laminácia taktiež spevní tlačovinu. Pri matnej laminácii sa konečný produkt charakterizuje matným odrazom svetla.

Vhodný:

 • Vizitky
 • Kalendáre
 • Nápojové lístky a jedálníčky

Nevhodný:

 • Pri štruktúrovaných papieroch
 • Pri papieroch s nízkou gramážou
 • Lesklá laminácia

  Pri laminácii sa nanesie na papier tenká vrstva laminátu. Laminát sa nanáša po tlači. Takýmto spôsobom laminát ochraňuje tlač, povrch a štruktúru papiera pred vonkajšími podnetmi. Laminácia taktiež spevní tlačovinu. Pri lesklej laminácii sa konečný produkt charakterizuje silnou lesklosťou.

  Vhodný:

  • Vizitky
  • Kalendáre
  • Nápojové lístky a jedálníčky

  Nevhodný:

 • Pri štruktúrovaných papieroch
 • Pri papieroch s nízkou gramážou
 • Kontaktujte nás na info@exprestlac.sk, 02/32 11 30 70 alebo cez Online Chat
  obratom Vám vyhotovíme cenovú ponuku alebo Vám odpovieme na Vaše otázky
  Možnosti dopravy

  Tlač samolepiek

  Kvalitná a detailná tlač

  Samolepky do formátu A3 tlačíme digitálnym ofsetom. Touto technológiou sa tlačia aj umelecké fotografie, fotoknihy a oznámenia najvyššej kvality. Vďaka tomu získavajú vaše nálepky krásne a trvácne farby a profesionálny vzhľad.

  Ľubovoľný výsek alebo tvar

  Samolepky vám vieme laserom vyrezať do akéhokoľvek tvaru. Limitom je len vaša fantázia a rozpočet :). Cenu tlače a výseku si viete vypočítať cez našu kalkulačku. Ak chcete zložitejšie výrezy (ako na obrázku), kontaktujte nás.

  Rôzne druhy médiií

  Potlač realizujeme na bielu plastovú, priehľadnú plastovú a papierovú fóliu. Vďaka tomu si viete vybrať medzi odolnosťou a cenou a zároveň dosiahnuť ľubovoľný grafický efekt. Pre podrobné informácie o jednotlivých druhoch fólií si vyberte konkrétny materiál v kalkulačke ceny.

  Dodanie jednotlivo alebo na hárkoch

  Pri objednávaní samolepiek si môžete zvoliť, či ich chcete dostať dodané na hárkoch (formát 32x45cm) alebo nasekané na jednotlivé kusy.V prípade iných požiadaviek na finalizáciu nás neváhajte kontaktovať.
  Exprestlač.sk
  500 recenzií za posledné 3 mesiace
  100%
  Super obchod
  Marianna Maticová
  100%
  Ak niekto potrebuje rýchlu tlač, doporučujem túto spoločnosť.
  1DC
  100%
  Perfektná rýchla spolupráca.
  Milan
  100%
  urcite odporucam, som nadmieru spokojna, naozaj malokedy sa clovek stretnene s takou ochotou
  vladimira badzgonova
  100%
  -super kvalita tlace -rychla komunikacia -expresne dorucenie -proste asi ten nazov vravi za vsetko expres
  jano

  Prečo tlač samolepiek v Exprestlač.sk?

  S vašimi samolepkami budete spokojní

  V prípade nespokojnosti s kvalitou tlače vám vrátime peniaze alebo obratom vyhotovíme upravené tlačoviny. Garancia platí na všetky druhy tlačovín do 150 €. Pri objednávkch s vyššou hodnotou vám vyhotovíme nátlačok zdarma.

  Spoľahlivý kuriér pri objednávke nad 50 Eur zadarmo

  V rámci Slovenska máte od nás pri akejkoľvek objednávke nad 50 Eur kuriera zadarmo. Mimo to vás čakajú aj veľmi prívetivé ceny dopravy do celej EU.

  Grafika samolepiek bez príplatkov

  Kvalitu podkladov vám pred tlačou skontroluje náš grafik. Nemusíte sa preto obávať, že by sa vaše nálepky vytlačili zle. V prípade, že nemáte vlastnú grafiku naši grafici vám zdarma pripravia jednoduchý návrh alebo vám poradia ako si návrh samolepky spracovať.

  24 hodín v SR a expresne do celej Európy

  Vaše tlačoviny expresne vytlačíme a doručíme do ktorejkoľvek krajiny v rámci EU. Slovensko, Česko, Maďarsko alebo Rakúsko do 24 hodín a ostatné krajiny do 1-3 dní. Mimo to vám radi zabezpečíme expresné doručenie samolepiek už do 3 hodín v rámci Bratislavy.

  Ponúkame aj možnosť individuálnej dohody na extrémnych termínoch dodania (víkendy, sviatky, cez noc a pod…).

  Bezproblémová komunikácia

  Sme vám k dispozícii emailom, online formou chatu, telefonicky alebo osobne v kancelárii. Prípadné reklamácie riešime do troch dní bez nutnosti zaslať produkty späť.

  Odvod do fondu výrobcov neobalov

  Naši zákazníci sa nemusia registrovať ako výrobca neobalových výrobkov ani platiť žiadne recyklačné poplatky.

  Sme registrovaní ako výrobca neobalových výrobkov a za všetky tlačiarenské výrobky, ktoré dodávame našim zákazníkom odvádzame poplatok za zber a recykláciu prostredníctvom OZV.

  Viac o nálepkách

  Objednávkou ExpresTlač nálepiek získate prvotriednu kvalitu za dobrú cenu. V prípade, že máte vlastný grafický návrh, môžete ho priamo a pohodlne nahrať prostredníctvom web stránky. Online editor slúži na svojpomocné vytvorenie dizajnu nálepky, ktorý si zaobstaráte rýchlo a intuitívne. Nemusíte pritom disponovať žiadnymi odbornými vedomosťami z oblasti grafiky.
  Buďte originálni! Vyberte si netradičné efekty a spracovanie nálepky.
  Ak chcete profesionálny dizajn samolepky, kontaktujte nášho grafika, ktorá vám ho vytvorí bezplatne.
  Variabilné nálepky
  Na výrobu samolepiek používame kvalitnú bielu alebo priesvitnú fóliu. Vybrať si môžete z ľubovoľný formát a tvar. Výhodou rozmanitých formátov je maximálna flexibilita – rozmery nálepky tak môžete vhodne prispôsobiť priestoru či predmetu, na ktorý chcete nálepku nalepiť. Je len na vás, ako bude vyzerať finálna podoba vašich nálepiek.
  Prínos variabilných nálepiek
  • Vyhotovíme pre vás samolepky akýchkoľvek veľkostí
   S nami nie ste obmedzovaní štandardnými formátmi. Preto nás neváhajte kontaktovať so svojou požiadavkou.
  • Milimetrová presnosť
   Nálepky netradičných tvarov sú veľmi presne narezané buď laserom alebo vyrezávacím nožom. Štvorcové a obdĺžnikové nálepky sú rezané s odchýlkou do max 1mm.
  • Kvalitný materiál, z ktorého je samolepka vyrobená
   Odolnosť a vlastnosti samolepkiek sa líšia vzhľadom na zvolený materiál. Preto si podrobne preštudujte popis zvoleného materiálu, alebo sa s nami poraďte.
  • Expresná príprava
   Nálepky pre vás pripravíme a vytlačíme štandardne do 48 hodín alebo expresne do 24 hodín.
  Plnofarebná digitálna tlač zabezpečuje širokú škálu farieb dostupných v tej najvyššej kvalite.
  Náš tip: V prípade, že sa nachádzate práve v hlavnom meste, môžete si po potvrdení a vyhotovení objednávky vyzdvihnúť samolepky aj osobne.