Exprestlač.sk
Môj účet
Košík
Prihlásiť
Registrácia

Brožúry, Katalógy, Časopisy

  • Flexibilná tlač už od 1ks
  • Živé farby a fotografická kvalita
  • Kontrola/Príprava podkladov našim grafikom

Kalkulačka ceny

content Obálka
content Obsah
(0 Strán = 0 Listov)
Cena s DPH: 0,00 € (0,00€ ks)

Kontaktujte nás na

info@exprestlac.sk, 02/32 11 30 70 alebo cez Online Chat
Obratom Vám vyhotovíme cenovú ponuku na akýkoľvek druh dokumentu,
spracujeme Vašu objednávku alebo odpovieme na akékoľvek otázky.

Prečo tlačiť brožúry, katalógy a časopisy v ExpresTlač.sk?

Tlač do 24 hodín z pohodlia kancelárie alebo domu

Tlač aj expedovanie tovaru robíme ešte v deň objednania. Takto Vám vieme doručiť Vaše brožúry, katalógy alebo časopisy už nasledujúci pracovný deň kdekoľvek v rámci SK, CZ, HU a AT.   Umožňuje nám to vysoká kapacita až 500 000 A4 strán za deň.

Tlač od 1 kusu!

Možnosť tlačiť aj málo kusov brožúr, katalógov alebo časopisov  pri fixnej cene za kus. Objednávajte len toľko kusov, koľko naozaj potrebujete.   Ďalšiu dodávku Vám vyhotovíme Just in Time!

Garancia spokojnosti

Kvalitu podkladov pre Vás pred tlačou skontroluje náš grafik. Nemusíte sa preto obávať, že by sa Vaše brožúry vytlačili zle. Ak by ste náhodou s dodanými tlačovinami neboli spokojní, vrátime Vám peniaze.   Garancia spokojnosti sa vzťahuje na všetky objednávky brožúr, katalógov alebo časopisov do 150€. Pri objednávkach s vyššou hodnotou Vám radi vyhotovíme nátlačok.

Databáza Vašich tlačovín - objednávka jedným klikom!

Vytvoríme Vám databázu Vašich objednávok a Vy si budete môcť pohodlne doobjednať tlačoviny jedným klikom cez Zákaznický účet. Či už sa jedná o katalógy, vizitky alebo plagáty.

Kontrola podkladov naším grafikom - Zdarma skontrolujeme Vaše podklady a pomôžeme s úpravami aby bol výsledok bezchybný.

Kvalitná tlač na digitálnom ofsete - Brožúry, katalógy alebo časopisy od nás majú živé farby vo fotografickej kvalite a úplnú farebnú zhoda podľa ISO 12647-2:2013.

Krásne a trvácne farby, kvalitný papier a profesionálny vzhľad - Vaše dokumenty sa tlačia na zariadeniach, ktoré tlačia aj umelecké fotografie, fotoknihy a oznámenia najvyššej kvality.

Ostré texty a vyborná kvalita tlače aj v odtieňoch šedej - vysoká kvalita tlače aj u čiernobielych fotiek.

Papier s certifikáciou FSC - vyrobený z drevnej celulózy pochádzajúcej z trvalo udržateľných lesov. Každý papier tak vznikol iba vďaka zámerne vysadeným stromom, bez potreby vyklčovania vzácnych lesných porastov.

Rôzne druhy finalizácie - poradíme a zviažeme Vaše brožúry, katalógy alebo časopisy do najvhodnejšej väzby. Prehľad všetkých väzieb nájdete tu.

Možnosť tlače ľubovoľných formátov - pre rozmer, ktorý štandardne neponúkame, nás prosím kontaktujte na info@exprestlac.sk.

Vkladanie reklamy - možnosť vkladania reklamných materiálov do brožúr, katalógov alebo časopisov na presne určené strany.

Tlačoviny sú perfektne rovné - hárky papiera sú rovné a nie sú zvlnené, ako to býva zvykom pri tlači na bežných digitálnych tlačiarňach.

Bezkonkurenčná cena čiernobielej tlače - tlač už za 0,02€ za stranu A4.

Spôsoby platby

Štandardné spôsoby
Prevod
Prevod
Faktúra
Faktúra
Dobierka
Dobierka
Osobne
Osobne
Internet banking
TatraPay VUB SporoPay OTPpay Poštová banka Sberbank WEBpay ČSOB UniPlatba GoPay
Platobné karty
PayPal, Visa, MasterCard, American Express

Spôsoby doručenia

Do 3 hodín
Do 3 hodín
od objednania
Expres Bratislava

careXpress

Osobne
Osobný odber
Do 24 hodín
Do 24 hodín
od objednania
Overnight Slovensko

GLS

Osobne
Osobný odber

Naši klienti na Slovensku

Naši klienti na Slovensku