Sme tu pre vás každý pracovný deň (7:00 - 20:00) online, emailom aj telefonicky. Osobne je možné iba vyzdvihovať vyhotovené objednávky.

Pracujte u nás

Operátor laserovania / rezania / gravírovania - Bratislava

Hľadáme do nášho tímu šikovného mladého operátora, ktorý má chuť učiť sa nové veci, inovovať a zdolávať prekážky. Ak si technický typ, máš blízko k práci s grafickými programami (Adobe Illustrator, Corel Draw) a vidíš namiesto problémov výzvy, čítaj ďalej.

Čítaj Viac

Špecialista zákazníckej podpory - Bratislava

Je komunikácia tvoja silná stránka? Vieš pracovať v tíme, zvládať stres a manažovať viacero úloh naraz? Staň sa našim špecialistom zákazníckej podpory a rob našich zákazníkov štastných.

Čítaj Viac

Tlačiar (Digitálny ofset HP Indigo, Veľkoformát Mimaki) - ExpresTlac.sk - Bratislava

Hľadáme skúseného tlačiara, ktorý chce újsť zo stereotypu klasickej tlačiarne, naučiť sa niečo nové a stať sa súčasťou priateľského a pracovitého kolektívu. Čaká ťa práca s digitálnym ofsetom HP Indigo a veľkoformátovými tlačiaňami Mimaki.

Čítaj Viac

Rezač v tlačiarni - ExpresTlac.sk - Bratislava

Hľadáme skúseného rezača, priateľského a pracovitého kolegu alebo kolegyňu na dlhodobú prácu do nášho výrobného tímu. Čaká ťa práca s dokončovacími zariadeniami v rámci tlačiarenskej výroby (obsluha stohovej rezačky, údržba, ...).

Čítaj Viac

Externý grafik (príprava grafiky pre tlačoviny) - kdekoľvek v SR/ČR

Tvorba kreatívnych ale aj jednoduchých grafických návrhov tlačovín podľa požiadaviek klientov. Prácu je možné vykonávať z domu na plný uväzok alebo živnosť. Objednávky si preberiete online v našom systéme.

Čítaj Viac