Exprestlač.sk
Môj účet
Košík
Prihlásiť
Registrácia

Prístupnosť

Úvod / Prístupnosť
Tlačiť

1. Obsah web stránky www.ExpresTlac.sk je chránený autorským právom spoločnosti Projects, s. r. o.. Bez predchádzajúceho súhlasu je možné využívať ho len na nekomerčné a osobné účely. Podmienky platia pre všetkých užívateľov, pokiaľ nie je písomne uvedené inak. Akákoľvek neoprávnená verejná distribúcia bude predmetom šetrenia a v prípade preukázateľného porušenia autorských práv podnikne spoločnosť Projects, s. r. o., ktorá je prevádzkovateľom webu www.ExpresTlac.sk, potrebné právne kroky.
Obsah stránky je majetkom spoločnosti Projects, s. r. o. alebo je zverejnený s predchádzajúcim súhlasom vlastníka/ vlastníkov predmetného obsahu.

2. Spoločnosť Projects, s. r. o. vynakladá maximálne úsilie na udržanie aktuálnych a pravdivých informácií na web stránke. Za prípadné chyby a opomenutia na stránke nenesie žiadnu zodpovednosť. Zmeny obsahu a cenovej ponuky sú vyhradené!

3. Užívateľ predmetnej web stránky www.ExpresTlac.sk súhlasí s podmienkami jej použitia. Majitelia ani zamestnanci spoločnosti Projects, s. r. o. nenesú žiadnu zodpovednosť za prípadné vzniknuté škody súvisiace s prehliadaním a používaním web stránky.
Projects, s. r. o. sa dištancuje od akýchkoľvek technických škôd spôsobených používaním uvedenej web stránky.

4. Pre plnú funkčnosť stránok je potrebné mať naištalovanú v internetovom prehliadači technológiu Flash, povolený javascript a cookies.

5. Spoločnosť Projects, s. r. o. sa zaväzuje chrániť osobne údaje klientov, žiadateľov o zamestnanie, ako aj registrovaných užívateľov web stránky, podľa interne prijatých predpisov a v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Spôsoby platby

Štandardné spôsoby
Prevod
Prevod
Faktúra
Faktúra
Dobierka
Dobierka
Osobne
Osobne
Internet banking
TatraPay VUB SporoPay OTPpay Poštová banka Sberbank WEBpay ČSOB UniPlatba GoPay
Platobné karty
PayPal, Visa, MasterCard, American Express

Spôsoby doručenia

Do 3 hodín
Do 3 hodín
od objednania
Expres Bratislava

careXpress

Osobne
Osobný odber
Do 24 hodín
Do 24 hodín
od objednania
Overnight Slovensko

GLS

Osobne
Osobný odber

Naši klienti na Slovensku

Naši klienti na Slovensku